Ontdek het landschap met deze Hop on Hop off tour + rondvaart op de Zaanse Schans!

Deze Hop on, Hop off tour door het schilderachtige platteland van Nederland is de perfecte manier om buiten de stad Nederland te verkennen en de rijke cultuur per bus en boot te ervaren! Dwaal door schilderachtige dorpjes en geniet van een unieke rondvaart op de Zaanse Schans.

Vertrek vanuit Amsterdam met een bus die bestemd is voor het prachtige landschap. Stap in de comfortabele bus die u binnen 15 minuten naar het platteland net ten noorden van Amsterdam brengt. De tour bevat acht stops die allemaal een uniek zicht op de Nederlandse geschiedenis en traditie beloven. Omdat elke stop zijn eigen speciale cultuur biedt, heeft deze tour de perfecte variëteit terwijl u het Nederlandse platteland verkent. Je kunt zo vaak als je wilt uitstappen en genieten van zelf-geleide wandelingen met een audiogids of gewoon rondwandelen en de typische historische dorpen bewonderen. Onderweg geniet u van een prachtig uitzicht op het platteland, weg van de drukte van de stad.

Vanaf elke halte zijn er elke 45 minuten bussen die voor de perfecte hoeveelheid vrijheid zorgen om op uw gemak te genieten van uw favoriete gebied! Besteed zo veel of zo weinig tijd als je zelf wilt bij elke stop, wat je de flexibiliteit geeft die nergens anders te vinden is.

Langs de route kunt u uitstappen op de Zaanse Schans, een dorp dat perfect is voor postkaarten. Ga terug in de tijd in dit dorp dat 18e- en 19e-eeuwse Holland imiteert terwijl u het openluchtmuseum bezoekt. Je kan zien hoe bewoners vroeger in het Zaan gebied leefden en werkten, omringd door de schilderachtige achtergrond van velden en wetlands. Slenter over de geplaveide straatjes en bezoek de historische windmolens, de kaasboerderij en de klompenmakerij. U kunt ook de traditionele houten huizen bewonderen, waarvan er tegenwoordig nog veel leven. Om je bezoek te verbeteren, omvat deze tour een boottocht langs de rivier Zaan, zodat je de culturele bezienswaardigheden vanuit een ander perspectief kunt bekijken. Tijdens deze boottocht van 25 minuten geniet je van een adembenemend uitzicht op de skyline van Zaan bezaaid met windmolens terwijl je de geschiedenis van de Zaanse Schans en zijn helden leert kennen. Ervaar een deel van het Nederlandse erfgoed in een unieke omgeving die op de Unesco Werelderfgoed lijst staat!

Als je je reis naar Nederland plant, mis dan niet deze pareltje van een tour die voor iedereen geschikt is!

LOCATIEMeeting / startpunt: THIS IS HOLLAND, gelegen tegenover het centraal station van Amsterdam, aan het IJ. Neem de gratis veerboot vanaf het Centraal Station naar de andere kant, richting: ‘Buikslotermeer’. Dit is slechts een boottocht van 3 minuten. Vanaf het dok is het slechts 3 minuten lopen naar THIS IS HOLLAND.

Wissel uw voucher in bij de incheckbalie op de begane grond van THIS IS HOLLAND. Hier ontvang je je Hop on Hop off Cheese, Windmills & Dutch Villages day-ticket. Houd uw ticket zorgvuldig bij, want u moet uw ticket elke keer dat u de bus instapt, tonen.

Bij de incheckbalie ontvangt u ook uw toegangsbewijs voor de Windmill Cruises Zaanse Schans. De boottocht vertrekt dagelijks, om de 30 minuten. Het laatste vertrek is om 16.00 uur. Je kunt de Zaanse Schans op je eigen gemak bezoeken. Windmill Cruises is gevestigd aan de Zaanse Schans, Klaverringdijk 23.

Er zijn geen deelnemersbeperkingen. Deze tour is geschikt voor alle leeftijden. Kinderen moeten worden begeleid door een volwassene.

VERTREKTIJDENVan 5 oktober 2018 t/m 29 maart 2019. Elke vrijdag t/m maandag vanaf 09:00 uur iedere 45 minuten.
  • THIS IS HOLLAND, laatste vertrek: 15:00 uur
  • Zaandam, laatste vertrek: 17:45 uur
  • Zaanse Schans, laatste vertrek: 17:55 uur
  • Purmerend, laatste vertrek: 18:10 uur
  • Edam, laatste vertrek: 18:25 uur
  • Volendam, laatste vertrek: 18:35 uur
  • Henri Willig Cheese, laatste vertrek: 18:45 uur
  • Monnickendam, laatste vertrek: 19:15 uur – aankomst THIS IS HOLLAND 19:35 uur
INCLUSIEF
✅  Hop on Hop off day ticket inclusief 8 stops✅  Flexibel reizen, elke 45 minuten
✅  Gratis rondleiding op de kaasboerderij Henri Willig✅  Audiotour door app op de bus
✅ Zelf begeleide wandeltochten beschikbaar bij alle stops ✅  Windmolen cruise Zaanse Schans (boottocht van 25 minuten)
OPENBAAR VERVOERVanaf Amsterdam CS kunt u de gratis veerboot nemen met de richting “Buiksloterweg”. Dit is slechts een boottocht van 3 minuten. Vanaf hier is het slechts 1 minuut lopen naar THIS IS HOLLAND.
BESTE TIJD OM TE BEZOEKENDe hele dag
TICKET TYPEGeprinte ticket, ook smartphone geaccepteerd

Extra informatie

Met de Zaanse Schans Windmill cruise is er een stop bij molen ‘Het Jonge Schaap’. Toegang tot de molen is niet inclusief! Voor EUR 3,50 kunt u aan boord van de Cruise een toegangsticket kopen.

Belangrijk!

  • Houd er rekening mee dat de bussen slechts in één richting rijden! Bijvoorbeeld: wanneer u in Volendam uitstapt, is het niet mogelijk om terug te gaan naar de kaasboerderij Henri Willig.
  • Wanneer u terugkeert naar THIS IS HOLLAND, kunt u uw buskaartje niet opnieuw gebruiken.
  • Als u wilt profiteren van onze fantastische audiotours, zorg er dan voor dat u de gratis Hop on Hop off-app downloadt! QR-codes zijn verkrijgbaar bij de incheckbalie van THIS IS HOLLAND
  • Geen telefoon? Bezoekers kunnen telefoons huren bij de incheckbalie op THIS IS HOLLAND voor € 3 per mobiel apparaat
  • U kunt koptelefoon kopen bij de incheckbalie voor € 2
  • Via de Hop on Hop off-app kunnen bezoekers live (!) de locatie van de bus zien, zodat ze altijd kunnen controleren of de bus zich in de buurt van de bushalte bevindt.
  • Nog vragen? info@hollandticketservices.com

Ticket Upgrade:

Upgrade uw ticket naar Hop on Hop off Plus inclusief een keuze uit 2 gratis toegangen (+ € 15,00)

  • A’DAM LOOKOUT (prijs € 13,50)
    Bezoek het sky-deck van deze unieke toren, wat een adembenemend panoramisch uitzicht op Amsterdam biedt
  • Volendam Experience (prijs € 8,50)
    Ontdek het verleden van Volendam door middel van een begeleide en Virtual Reality-tour
  • Digitale foto in traditionele Nederlandse klederdracht in Volendam (prijs € 15,00)
    Draag het traditionele kostuum van Volendam. Geweldige vakantiefoto gegarandeerd!
  • Edam Museum (prijs € 5,00)
    Het museum is gevestigd in het oudste bakstenen huis van Edam, dat dateert uit 1540

Kijk op de website voor meer informatie!

 

  • Hop on Hop off dag kaart inclusief 8 stops
  • Rondvaart op de Zaanse Schans
  • Flexibel reizen, elke 45 minuten
  • Gratis rondleiding in de Henri Willig Kaasfabriek
  • Audiotour door app op de bus
  • Zelf begeleide wandeltochten beschikbaar bij alle stops
Hop on Hop off Cheese, WIndmills & Dutch Villages

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating